• O nas

Witamy serdecznie w abcgalanteria.pl.
Specjalnie dla Państwa w ofercie znajduje się doskonałej jakości galanteria skórzana. Nasze produkty przeznaczone są dla osób ceniących zarówno klasykę jak i nowoczesne trendy w modzie.

Galanteria skórzana to doskonały dodatek, który jest synonimem statusu. Mówi o pozycji zawodowej i prestiżu. To również doskonały pomysł na sprawdzony prezent.

Kosmetyczki, plecaki, portfele, saszetki, teczki, torebki to idealna pamiątka dla bliskich.

Sprawdzają się jako prezenty okolicznościowe, np. z okazji imienin lub urodzin. Możemy być pewni, iż taki prezent będzie służył właścicielowi przez lata.

Galanteria skórzana to ponadczasowy dodatek. Dzisiaj możemy swobodnie dobierać portfele, plecaki, torebki czy teczki do naszego stroju, pory dnia i miejsca. Tworząc swój image dbamy o każdy szczegół, dopasowujemy różne dodatki.

Kosmetyczki to nieodłączny dodatek do naszych wyjazdów. W naszej ofercie znajdą Państwo eleganckie kosmetyczki skórzane. Ich doskonała jakość gwarantuje satysfakcję użytkowania przez długi czas.

Dzisiaj plecaki pełnią inne funkcje niż kilkanaście lat temu. Dla kobiet to przede wszystkim zamiennik torebki. Praktyczny szczególnie dla kobiet aktywnych. Plecaki kojarzą się nam z nowoczesnym imagiem, sportem, wygodą, elastycznością i wolnością.

Z kolei portfele są bardziej uniwersalnym produktem. Któż z nas nie ucieszyłby się z takiego prezentu? Piękne, klasyczne skórzane portfele to idealny prezent dla każdego bez względu na wiek i płeć. Oferujemy portfele różnej wielkości, różnym designie, zróżnicowane cenowo, tak, aby każdy z Państwa wybrał dla siebie odpowiedni model. 

W naszej ofercie znajdują się oryginalne saszetki. To świetny pomysł na prezent dla mężczyzn. Skórzane saszetki są godne polecenia jako prezenty okolicznościowe.

Dopełnieniem image biznesowego są różnego rodzaju teczki. W abcgalanteria.pl znajdą Państwo nie tylko teczki typu aktówki, torby biznesowe ale również torby lekarskie.

Mówiąc galanteria skórzana nie możemy zapomnieć, że to przede wszystkim torebki dla kobiet.

Kobiety dzisiaj mają do wyboru różnego rodzaju torebki: listonoszki, kopertówki, kuferki, torebki na ramię, do ręki, tzw. shopperki. Różnorodność kolorów, wzorów, materiałów a także ceny sprawia, że kobiety torebki traktują ze szczególną atencją. Dobierają je odpowiednio do pory dnia, roku, miejsca, okoliczności czy też nastroju. Można zaryzykować twierdzenie, iż kobieta zmienną jest i znajduje to odzwierciedlenie w jej podejściu do torebki. Z całą pewnością w szafie każdej kobiety znajdują różnego rodzaju torebki, bo kobiety je kochają!

Do świetnie dobranej torebki, saszetki, czy teczki włożymy eleganckie etui z kluczami,  wizytownik czy też etui-piórnik.

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór galanterii skórzanej dla każdego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów.