• Kategorie
  • Parametry
  • Torby weekendowe

Brak produktów do wyświetlenia

Kilkudniowy wyjazd najczęściej trwa około 3 dni i stanowi doskonały sposób na relaks. Jednocześnie nie trzeba zabierać na niego ze sobą wielu rzeczy tak, jak w przypadku długiego urlopu.

Dlatego na taki wyjazd najlepiej sprawdzą się torby weekendowe damskie i męskie. Oferujemy modele wyposażone w wygodne uchwyty oraz pasek, który pozwala założyć ją na ramię. Takie rozwiązanie umożliwia nam wygodne przemieszczanie się z bagażem.

Oferujemy modele wykonane ze skóry, które są niezwykle eleganckie i wytrzymałe. Wyposażone zostały w zamek błyskawiczny, który pozwala na bezpieczne przewożenie bagażu, a także metalowe stopki chroniące spód przed zniszczeniem.

Modele weekendowe doskonale sprawdzą się również jako torby na siłownię i zajęcia fitness zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Niektóre z nich wyposażone są w dodatkową kieszeń na buty, dzięki czemu w łatwy sposób oddzielisz obuwie od ubrań i unikniesz niechcianych zabrudzeń.

Modele fitness dostępne są w wersji skórzanej oraz materiałowej, są bardzo pojemne, a równocześnie poręczne, dzięki czemu możesz zapakować się w nie na wycieczkę, a także na siłownię.

  • Sklep zamknięty