• Kategorie
  • Parametry
  • Torby

Brak produktów do wyświetlenia

Bez względu na to czy wybierasz się na wycieczkę, czy wychodzisz do pracy albo wyjeżdżasz na weekend potrzebna Ci będzie torba podróżna.

W naszym asortymencie mamy szeroki wybór produktów znajdziesz w nim, między innymi modele podróżne wyposażone w wygodny uchwyt oraz praktyczny pasek do założenia na ramię lub mini walizki na kółkach wyposażone w trzy oddzielne przegrody, które pomogą Ci utrzymać porządek w ubraniach i papierach.

Oferujemy również torby lekarskie, które swoim kształtem przypominają kufry lekarskie. Zostały wyposażone w solidne zamknięcie biglowe oraz mosiężne okucia, które zapewniają szybki dostęp do wnętrza kufra, a także zabezpieczają go przed niepożądanym otwarciem. Doskonale sprawdzą się dla osób pracujących w zawodzie medycznym, ale także jako stylowy dodatek dla osób spoza tej branży.

W naszej ofercie można znaleźć także modele biznesowe wyposażone w praktyczne przegrody, które pomogą utrzymać porządek w dokumentach. Co więcej, ich rozmiar pozwoli pomieścić zarówno ważne papiery, jak i laptopa.

  • Sklep zamknięty