• Kategorie
  • Parametry
  • Torby

Brak produktów do wyświetlenia

Są wygodne i praktyczne, dlatego można nosić je ze sobą na co dzień. Torby młodzieżowe wykonane zostały z eko-skóry, dzięki czemu są odporne na różnego rodzaju przetarcia. Ponadto można w łatwy sposób usunąć z nich zabrudzenia, których powstawanie jest normalne podczas intensywnego użytkowania.

Torby skórzane młodzieżowe posiadają dużą kieszeń, w której zmieszczą się zeszyty lub dokumenty w formacie A4, a dzięki temu, że środek jest wymiękczany możesz bez obaw nosić w niej także tablet lub laptopa.

Oferowane modele poza główną kieszenią mają również małą kieszonkę przeznaczoną do przechowywania w niej małych przedmiotów takich, jak klucze, telefon, dokumenty i wiele innych. Ponadto każda z nich posiada również szeroki pasek, który pozwala użytkownikom na ich wygodne przenoszenie.

Nasze produkty są nie tylko funkcjonalne, ale również uniwersalne, doskonale sprawdzą się jako efektywne uzupełnienie stylizacji dla kobiet oraz praktyczny przedmiot ułatwiający transport przedmiotów dla mężczyzn.

  • Sklep zamknięty