• Kategorie
  • Parametry
  • Portfele

Kiedy dzieci dorastają najczęściej zaczynają dostawać od rodziców kieszonkowe tak, aby nauczyć się oszczędzać i zyskać świadomości pieniądza.

Portfele młodzieżowe to doskonały sposób na wprowadzenie ich w świat pieniędzy oraz samodzielnego zarządzania wydatkami. Kiedy podarujesz swojemu dziecku portfel poczuje ono, że traktujesz je poważnie.

Portfele skórzane młodzieżowe są wytrzymałe, a także odporne na zabrudzenia, które często zdarzają się, gdy dzieci noszą je w plecaku razem ze śniadaniem i innymi przedmiotami. Dlatego w prosty i szybki sposób usuniesz z nich powstałe plamy.

Oferujemy modele wyposażone w przegródkę na banknoty oraz zapinaną kieszonkę na drobne pieniądze. Dostępne są w wersji zapinanej na zamek lub zamykanej na zatrzask, która zabezpieczy zawartość przed zgubieniem.

Nasze produkty kupisz w wersji kwadratowej, ale również prostokątnej o różnej wielkości, dzięki czemu możesz wybrać taki, który Twoja pociecha z łatwością zmieści w plecaku. Znajdziesz je w wersji kolorowej z nadrukiem, jak i gładkiej w stonowanej barwie.

  • Sklep zamknięty