• Kategorie
  • Parametry
  • Plecaki

Brak produktów do wyświetlenia

Do szkoły, na uczelnię albo na wycieczkę plecaki młodzieżowe sprawdzą się zawsze i wszędzie. Taki zakup doskonale nadaje się również na prezent, który będzie funkcjonalny, a jednocześnie będzie gustownym dopełnieniem każdej stylizacji.

Plecaki skórzane młodzieżowe wyposażone są w jednokomorową kieszeń mieszczącą zeszyty i teczki w formacie A4, a także w mniejsze kieszenie przeznaczone do przechowywania kluczy, telefonu i wielu innych drobnych przedmiotów.

Każdy z modeli posiada także regulowane szelki, które można w łatwy sposób poszerzyć lub zwęzić, dzięki czemu doskonale dopasują się one do właściciela i zapewnią mu komfort.

Oferowane produkty są bardzo wytrzymałe, dlatego Twoje dziecko może nosić w nich zeszyty, piórnik, kanapki i różne inne przedmioty niezbędne w szkole. Dostępne są w wersji damskiej, męskiej, jak również uniwersalnej, w przypadku tych ostatnich ponadczasowy design doskonale sprawdzi się bez względu na wiek oraz płeć.

Produkty wykonujemy z wysokiej jakości skóry naturalnej lub ekologicznej, a każdy z nich objęty jest dwuletnią gwarancją.

  • Sklep zamknięty