• Kategorie
  • Parametry
  • Dodatki

Brak produktów do wyświetlenia

Eleganckie dodatki sprawdzą się jako prezent dla każdego mężczyzny. Znajdziesz wśród nich portfele, kosmetyczki, saszetki, etui, paski, rękawiczki, a także biżuterię.

W naszym asortymencie dostępne są pionowe, poziome zapinane lub składane portfele ze skóry. A dla bardziej wymagających Panów mamy etui na karty, a także bilonówki, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Posiadamy także saszetki męskie, które są nie tylko funkcjonalne, ale również eleganckie i ponadczasowe. Mężczyźni z łatwością zmieszczą w nich wszystko co niezbędne, np. klucze, dokumenty, portfel, czy dowód rejestracyjny samochodu.

Oferujemy również męskie kosmetyczki wykonane z naturalnej skóry. Doskonale sprawdzą się na służbowe wyjazdy, jak i na co dzień. Dzięki praktycznym kieszeniom można w nich łatwo znaleźć niezbędne kosmetyki.

Dostępne w asortymencie dodatki to także skórzane paski, które należą do podstawowych akcesoriów dostępnych w szafie każdego mężczyzny. Oferujemy modele czarne, brązowe, a także granatowe, zarówno w tradycyjnej gładkiej wersji, jak również plecionej.

  • Sklep zamknięty