• Kategorie
  • Parametry
  • Dodatki

Brak produktów do wyświetlenia

Akcesoria to niezwykle ważny element każdej stylizacji, co więcej są to najczęściej bardzo przydatne przedmioty takie, jak torebki czy portfele, które umożliwiają bezpieczne przechowywanie pieniędzy, telefonu i wielu innych rzeczy.

Klientkom oferujemy kosmetyczki oraz portfele damskie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Większość z nich wykonana jest ze skóry, dzięki czemu są one bardzo wytrzymałe, a przy odpowiedniej pielęgnacji można korzystać z nich przez wiele lat.

Natomiast kobietom lubiącym praktyczne, a równocześnie eleganckie dodatki oferujemy skórzane etui w niewielkim rozmiarze. Idealne do przechowywania w nim długopisu lub pióra, które znacznie ułatwi znalezienie ich w torebce.

Oferujemy też szeroki wybór wymiennych klapek do torebek firmy Farbotka, które pozwolą na dopasowanie jej do stroju bez czasochłonnego przekładania zawartości, wystarczy, że wymienisz klapkę.

Dopełnieniem całego stroju są nakrycia głowy, które nie tylko ochronią Cię przed zimnem, ale również dodadzą charakteru całej stylizacji. Klientkom oferujemy eleganckie kapelusze i berety, a także bardziej sportowe modele, jak czapki z pomponami lub bez.

  • Sklep zamknięty