• Kategorie
  • Parametry
  • Biustonosze, topy

Brak produktów do wyświetlenia

Nasze produkty tworzymy z myślą o kobietach, które cenią sobie wygodną bieliznę, która pozwoli im na swobodne wykonywanie codziennych zajęć oraz uprawianie sportowej aktywności.

W sklepie internetowym znajdą one biustonosze bezszwowe, które są niezwykle wygodne. Gównie dlatego, że nie posiadają żadnych szwów, które w tradycyjnych modelach często wbijają się w ciało, dzięki czemu nie powodują dyskomfortu podczas noszenia.

Kolejną zaletą tych modeli jest to, że kobieta może założyć je nawet do bardzo obcisłego stroju, ponieważ doskonale dopasowują się do ciała i pozostają niewidoczne.

Natomiast biustonosze korygujące oferowane przez nasz sklep internetowy pomogą podnieść, a jednocześnie podkreślić kształt piersi. Co więcej modele korygujące dobrze dopasowują się do sylwetki, dzięki czemu nie odstają i są bardzo wygodne.

Klientkom oferujemy również topy, które doskonale sprawdzą się podczas aktywności fizycznej, ale także do noszenia na co dzień. Doskonale trzymają piersi i skutecznie zapobiegają ich przemieszczaniu się podczas biegania oraz ćwiczeń.

  • Sklep zamknięty