• Kategorie
  • Parametry
  • Bielizna bezszwowa i korygująca

Brak produktów do wyświetlenia

Biustonosze, topy, figi, gorsety, a także body to oferowana przez nas bielizna damska bezszwowa i korygująca.

Doskonale sprawdzi się, gdy chcesz delikatnie wyszczuplić i wymodelować swoje ciało. Specjalny biustonosz podniesie i pięknie wyeksponuje Twoje piersi, a brak szwów sprawi, że nie będzie się on odznaczał pod ubraniem i pozostanie niewidoczny dla innych.

Figi pomogą wygładzić fałdki na brzuchu, dzięki czemu nie będzie on wystawał nawet spod obcisłej sukienki. Natomiast majtki z nogawką wyszczuplą Twoje uda. Wszystkie modele majtek zostały wyposażone w specjalną taśmę, która chroni je przed zsuwaniem. Majtki modelujące podniosą Twoje pośladki i wyeksponują pupę.

Natomiast jeśli chcesz wyszczuplić całe ciało, to doskonale sprawdzą się gorsety i halki. Oferujemy modele wykonane z delikatnej siatki wycinane laserowo. Są niewidoczne pod ubraniem i powalają pięknie wymodelować ciało.
Jeśli chcesz wyszczuplić ciało, ale obawiasz się, że gorset spłaszczy Twoje piersi, wybierz model, który kończy się pod biustem, w ten sposób unikniesz efektu spłaszczenia.

Bielizna damska korygująca i bezszwowa to świetny sposób na wymodelowanie ciała! Zainwestuj w nią jeszcze dziś i ciesz się piękną i smukłą sylwetką.

  • Sklep zamknięty